zaburzenia erekcji: zabiegi nonoral

Jeśli leki nie są skuteczne lub odpowiednie w danym przypadku, lekarz może zalecić innego leczenia. Inne zabiegi m.in.

Pompy penisa. Pompa penisa (próżnia Urządzenie erekcja) jest pusta rura z pompą ręczną lub zasilany na baterie. Rurka znajduje się na penisa, a następnie pompa jest wykorzystywana do zasysania powietrza z zewnątrz do wnętrza rury. W ten sposób powstaje podciśnienie, które wciąga krew do penisa.

Po uzyskaniu erekcji, poślizgu pierścień napięcie wokół podstawy penisa do utrzymywania we krwi i utrzymywać go firma. Następnie należy wyjąć urządzenie próżni.

Pompy penisa chirurgia i implanty

Erekcja zwykle trwa wystarczająco długo, aby para seks. Aby usunąć pierścień napięcie po stosunku. Zasinienie penisa jest możliwy efekt uboczny, a ejakulacja będzie ograniczone przez zespół. Twój penis może czuć zimna w dotyku.

Poradnictwo psychologiczne

Jeśli pompa penis jest dobrym wyborem leczenia dla pacjenta, lekarz może zalecić lub przepisać konkretnego modelu.

Implanty prącia. Zabieg ten polega na umieszczeniu urządzenia chirurgicznie do obu stronach penisa. Implanty te składają się z tych nadmuchiwanych lub półsztywnych prętów. Urządzenia dmuchane pozwalają kontrolować, kiedy i jak długo masz erekcję. W półsztywne pręty utrzymać penisa twarde, ale giętkie.

Implanty prącia nie są zwykle zalecane, dopóki inne metody zostały wypróbowane w pierwszej kolejności. Implanty mają wysoki stopień zadowolenia wśród mężczyzn, którzy próbowali i nieudanych bardziej konserwatywne terapii. Jak w przypadku każdego zabiegu, istnieje ryzyko powikłań, takich jak zakażenia.

Jeżeli zaburzenia erekcji jest spowodowane przez stres, lęk lub depresję – czy warunek jest tworzenie relacji stres i napięcie – lekarz może sugerować, że albo ty i twój partner, odwiedź psychologa lub doradcy.

Uzyskanie odpowiedniego leczenia za przyczynę zaburzeń erekcji może zapobiec podobnych problemów zdrowotnych i poprawy funkcji seksualnych. Warunki, które mogą wywołać lub zaostrzyć zaburzenia wzwodu m.in.

Jeśli masz zaburzenia erekcji, nie jesteś sam – i masz wiele opcji leczenia. Współpracować z lekarzem, aby dowiedzieć się, jakie erekcji może działać leczenie dysfunkcji dla Ciebie najlepszy.

Nie ignoruj ​​przyczynę leżącą u podstaw