suche oko omega korzysta informacji

Co to jest suchy Korzyści oczu Omega?

Suche Korzyści oczu Omega rozwiązanie dla tych, którzy cierpią z suchym, zniszczonych, czerwony lub podrażnienia oczu Korzyści Suchy Omega oczu jest specjalnie formułować z wysokim stężeniem omega-3 przeciwzapalne, EPA (kwas eikozapentaenowy) w swoim naturalnym triglicerydów tworzą w połączeniu z witaminą D3 (cholekalcyferol) dla dodatkowych kompleksowych świadczeń zdrowotnych. Produkt ten zapewnia skuteczną, bezpieczną i naturalną drogę do zajęcia się suche objawów ocznych systemowo, a nie miejscowo.

Suche Korzyści oczu Omega jest pierwszym produktem omega-3 okazały się skierować przyczynę posterior powiek / dysfunkcji gruczołu Meiboma.

Nie stosować tego leku, jeśli jesteś uczulony na ryby i soja.

Co jest najważniejsze informacje należy wiedzieć o świadczeniach pralnia Omega oczu?

Przyjmować tego leku, dokładnie tak, jak skierowane na etykiecie lub przepisanych przez lekarza. Nie należy go w większych ilościach lub przez okres dłuższy niż jest to zalecane.

Kapsułki należy połykać w całości. Nie przebijać ani otwierać kapsułki. Ten lek jest tylko część pełnego programu leczenia, który obejmuje również dieta, ćwiczenia i kontroli wagi. Śledź diecie, leki i procedury wykonywania bardzo uważnie.

Mogą być też inne leki, które mogą wchodzić w interakcje z tego dodatku. Należy poinformować lekarza o wszystkich leków używanych. Obejmuje to na receptę, over-the-counter, witamin i suplementów ziołowych produktów. Nie rozpocząć nowy lek, nie mówiąc o tym lekarzowi.

Przestań używać tego leku i uzyskać pomoc medyczną w nagłych wypadkach, jeśli uważasz, że używany zbyt dużo leku lub jeśli którykolwiek z tych objawów reakcji alergicznej: pokrzywka; trudności w oddychaniu; obrzęk twarzy, warg, języka lub gardła.

Co należy omówić z mojego dostawcy opieki zdrowotnej przed podjęciem Korzyści pralnia Omega oczu?

Mniej poważne skutki uboczne są bardziej prawdopodobne, a może masz wcale. Porozmawiaj z lekarzem na temat jakiegokolwiek skutku ubocznego, który wydaje się nietypowa lub jest szczególnie uciążliwe.

Zapytaj lekarza lub farmaceutę o korzystaniu z tego leku, jeśli masz

Nie wiadomo, czy omega-3 wielonienasyconych kwasów tłuszczowych / witamina D3 zaszkodzić rozwój płodu. Należy poinformować lekarza, jeśli pacjentka jest w ciąży lub planuje zajść w ciążę podczas stosowania tego leku.

Nie wiadomo, czy omega-3 wielonienasycone kwasy tłuszczowe / Witamina D3 przenikają do mleka matki lub jeżeli mogłoby to zaszkodzić dziecka pielęgniarskiej. Nie stosować tego leku, nie mówiąc lekarzowi, jeśli pacjentka karmi piersią dziecko.

Nie dawaj tego leku osobom poniżej 18 roku życia, bez konkretnych kierunkach od służby zdrowia.

Nie stosować tego leku, jeśli jesteś uczulony na ryby i soja.

Użyj dokładnie zgodnie z zaleceniami na etykiecie, lub zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie stosować w większych lub mniejszych ilościach lub przez okres dłuższy niż jest to zalecane.

Tabletkę należy połknąć w omega-3 wielonienasyconych / Witamina D3 kapsułki całość. Nie przebijać ani otwierać kapsułki.

Lek ten działa najlepiej, jeśli spojrzeć na to z jedzeniem.

Aby mieć pewność, że lek pomaga kondycję, twoja krew może trzeba badać częściej.

Wizyty u lekarza w razie potrzeby lub na żądanie.

Przechowywać w temperaturze pokojowej z dala od wilgoci i ciepła. Nie zamrażać.

Przyjąć pominiętą dawkę tak szybko, jak to możliwe. Przyjmować pominiętej dawki, jeśli to jest prawie czas na kolejną dawkę. Nie należy przyjmować leku dodatkowego w celu uzupełnienia pominiętej dawki.

Nie stosować tego leku, jeśli jesteś uczulony na ryby i soja.

Uzyskaj pomoc medyczną w nagłych wypadkach, jeśli którykolwiek z tych objawów reakcji alergicznej: pokrzywka, trudności w oddychaniu, obrzęk twarzy, warg, języka lub gardła.

Przestań używać tego leku i skontaktować się z lekarzem od razu, jeśli którykolwiek z tych poważnych działań niepożądanych: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, objawy grypopodobne, bóle w klatce piersiowej, nierówne Wyśnione

Mniej poważne działania niepożądane mogą obejmować: ból pleców, nietypowe lub nieprzyjemny smak w ustach, niestrawność, odbijanie lub łagodną wysypkę skórną

Jak należy stosować Korzyści pralnia Omega oczu?

Nie jest to pełna lista skutków ubocznych i innych mogą wystąpić. Zadzwoń do lekarza po poradę lekarską na temat skutków ubocznych. Można zgłosić skutki uboczne dla rządu w rządowym-1088.

Należy poinformować lekarza o wszystkich innych lekach używanych, aw szczególności: estrogeny (pigułki antykoncepcyjne lub hormonalna); cieńsza krwi takie jak warfaryna (Coumadin, Jantoven); beta-blokery, takie jak atenolol (Tenormin, Tenoretic), karwedilol (COREG), labetalolem (Normodyne, TRANDATE), metoprolol (Dutoprol, lopressor, Toprol), nadolol (Corgard), propranolol (Inderal, INNOPRAN), sotalol (Betapace) , i inni; lub diuretyku (pigułka wodą), takie jak chlorotiazyd (DIURIL), hydrochlorotiazyd (HYDRODIURIL, MICROZIDE), chlortalidon (Hygroton, Thalitone), indapamid (Lozol), metolazon (Mykrox, ZAROKSOLYN) i inne Calcijex, Rocaltrol (kalcytriol) Hectorol (dokserkalciferol) Zemplar (parykalcytol)

Lista ta nie jest kompletna i inne leki mogą wchodzić w interakcje z omega-3 wielonienasyconych kwasów tłuszczowych / witaminy D3. Należy poinformować lekarza o wszystkich leków używanych. Obejmuje to na receptę, over-the-counter, witaminy i produkty ziołowe. Nie rozpocząć nowy lek, nie mówiąc o tym lekarzowi.

Farmaceuta może dostarczyć więcej informacji o Omega-3, EPA [kwas eikozapentaenowy] powiększonej witaminy D3.

Dostępność Rx / OTC Rx i / lub OTC

Ciąża Kategoria C ryzyka nie można wykluczyć

Harmonogram N CSA Nie kontrolowane narkotyków

Suplementacji diety multiwitaminowy, tran, biotyna, Lovaza, Q10, kwas askorbinowy, wapń / witamina D, koenzym Q10, Probiotic Formula, omega-3 wielonienasycone kwasy tłuszczowe, cynk, Caltrate 600 + D, Citracal + D, Metanx, alfa-liponowy kwas pirydoksyny, dekstroza, Osteo Bi-Flex

Co się stanie, jeśli pominięcia dawki?

Co się stanie, jeśli przedawkowania?

Suche Korzyści oczu Omega (omega-3, EPA [kwas eikozapentaenowy] oraz witamina D3) skutki uboczne

Jakie inne leki wpłynie Korzyści pralnia Omega oczu?

Korzyści suchych oczu Omega (omega-3 wielonienasycone kwasy tłuszczowe)