padaczka opieki

światowej sławy zespoły należą padaczka neurologów, neurochirurgów, specjalistów Imaging (radiologów), zdrowie psychiczne specjalistów (neuropsychologów) i innych specjalistów, którzy współpracują ze sobą, aby zapewnić dokładnie taką opiekę, czego potrzebujesz.

Uwzględniając wszystkie te subspecialized wiedzy w jednym miejscu, koncentruje się na ciebie, to znaczy, że nie jesteś tylko coraz jedną opinię – protetyk jest omawiane przez zespół, wyniki badań są dostępne szybko, spotkania są zaplanowane w sposób skoordynowany, a najbardziej wysoko wyspecjalizowane padaczka ekspertów w świecie wszyscy pracujemy razem dla Ciebie.

Co może potrwać miesiące, aby osiągnąć w innym miejscu zazwyczaj można zrobić tylko w ciągu kilku dni.

zespoły opieki padaczka użyciu zaawansowanych technologii, w tym odejmowanie napadowym SPECT coregistered do MRI (SISKOM), elektroencefalografii, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego, tomografii emisyjnej i innych badań, aby dokładnie zdiagnozować padaczkę. Każda lokalizacja oferuje szpitalnej padaczki monitorowania wideo-EEG.

Z state-of-the-art badawczych i laboratoryjnych urządzeń, eksperci nieustannie poszukują nowej wiedzy medycznej i innowacje, jak ten dla osób z padaczką. Dzisiejsze zespoły badawcze badają ewentualne zabiegi, w tym nowych leków, wszczepialnych urządzeń stymulujących mózg i nowych opcji chirurgicznych. Szereg badań klinicznych oraz innych badaniach klinicznych mogą być dostępne dla Ciebie.

Krajowe Stowarzyszenie Centrów Padaczka (NAEC) * Wszystkie trzy kampusy jako poziom 4 centrów padaczki, zapewniając najwyższy poziomie opcji diagnostyki i leczenia dla osób z padaczką.

Zaawansowana diagnostyka i leczenie

w Rochester w stanie Minnesota. plasuje nr 1 do neurologii i neurochirurgii w USA News & World Report rankingu najlepszych szpitali. w Scottsdale w Arizonie., znajduje się wśród najlepszych szpitali dla neurologii i neurochirurgii, w Jacksonville na Florydzie., jest w rankingu wysokie wykonujących neurologii i neurochirurgii przez US News & World Report. plasuje się również wśród szpitali najlepszy dla dzieci w neurologii i neurochirurgii.

wizyty u lekarza

W skali kraju uznawane ekspertyzy