kaszel dogłębne

atak astmy: Dowiedz się, jakie są objawy i jak leczyć atak astmy.

Zapalenie oskrzeli często rozwija się po lodzie. Dowiedz się, jak temu zapobiec potencjalnie poważną infekcję płuc.

zespół Churga-Straussa jest rzadkim zaburzeniem charakteryzujący się zapaleniem naczyń krwionośnych, która wpływa na narządy w całym organizmie. Astma jest najczęstszą znak.

Pył alergii na roztocza, immunologicznego reakcja systemu wdychaniem kurzu roztoczy “resztek” powoduje objawy kataru siennego i może powodować objawy alergii wywołanej astmy.

Powiększone serce jest często oznaką poważnej choroby serca. Sprawdzaj przyczyn i metod leczenia powiększonego serca.

Zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka przełyku, jedząc więcej owoców i warzyw.

Wole to powiększenie tarczycy z powodu różnych przyczyn. Choroba ta może powodować trudności w połykaniu lub oddychaniu.

Hantawirusowy zespół płucny zespół płucny jest inicjowana przez wirus przenoszony gryzonia, który infekuje tkankę płuc, przynosząc na objawy grypopodobne, problemy z oddychaniem, a nawet śmierci.

Choroby serca, zwykle traktowane jako zatory w tętnicach, które mogą powodować zawał serca, można opisać stan zdrowia wpływają na twoje serce.

Choroba legionistów, ciężką formą zapalenia płuc, jest spowodowane przez bakterie, które mogą żyć w wodzie w systemach klimatyzacji, prysznice i uzdrowisk.

Zapalenie opłucnej jest bolesne zapalenie błony otaczającej płuca. Przyczyną może być jedną z wielu podstawowych warunków.

Zapalenie jest ogólnym terminem dla zapalenia płuc. Może to powodować trudności w oddychaniu, często towarzyszy kaszel.

Pulmonary fibrosis wyniki od blizny, która tworzy się w płucach. To wpływa na zdolność do oddychania i uzyskania wystarczającej ilości tlenu.

Zespół ostrej niewydolności oddechowej (SARS) jest chora ludzi na całym świecie. Chociaż skuteczne metody leczenia nie są jeszcze dostępne, zdroworozsądkowe środki ostrożności może pomóc uniknąć zakażenia.

zespół Stevensa-Johnsona jest chorobą skóry i błon śluzowych. Często jest ciężkie działanie niepożądane spowodowane przez leki lub infekcje.