Indeks leków A do Z

Zasoby poniżej zostały dostarczone, aby zawęzić wyszukiwanie do konkretnego, ukierunkowanych informacji narkotyków. Informacja jest dostępna zarówno dla konsumentów, jak i pracowników służby zdrowia na ponad 24.000 receptę oraz leków bez recepty dostępne przede wszystkim w USA.

ulotki Multum dostarczenie podstawowych informacji konsument narkotyków, takich jak opisy leków i interakcji, szczegóły dotyczące możliwych działań niepożądanych i skutków pominięcia dawki i przedawkowania, jak również instrukcji obsługi. Ulotki są dostępne w języku angielskim i hiszpańskim.

Pochodzą z wiodącym dostawcą informacji zdrowotnej Wolters Kluwer Health, Fakty i Porównania Zintegrowane MedFacts ulotek informacyjnych leków konsumentów zawierają szczegółowe informacje o wskazaniach leczniczych, przeciwwskazaniach i interakcji, jak również informacji dotyczącej bezpieczeństwa i instrukcji obsługi. Fakty i Porównania jest kluczowym źródłem informacji o narkotykach farmaceutów od ponad pięćdziesięciu lat. Znany również jako Medispan IMM.

Micromedex® zaawansowane Informacje dla konsumentów zapewnia kompleksowe informacje dla konsumentów odnoszące się do szerokiej gamy leków, takich jak listy najczęściej używanych markami, opisy leków, ostrzeżeń i środków ostrożności, a także szczegółowe informacje na temat właściwego stosowania każdego leku.

AHFS DI z American Society of Health-SYSTEM Farmaceutów “(ASHP) jest najbardziej wszechstronnym źródłem bezstronnej i wiarygodne informacje leków dostępnych dla pracowników służby zdrowia dzisiaj. Całkowicie niezależny zespół farmaceutów informacyjnych narkotyków i innych redakcji zawodowych i pracowników analitycznej dokładnie badania zawartości AHFS DI. Autorzy uwzględnienie wyników badań klinicznych, wytyczne terapeutyczne i Food and Drug Administration (FDA) zatwierdziła etykietowania, aby zapewnić, że monografie obejmują podstawy opartej na dowodach dla bezpiecznego i skutecznego leczenia farmakologicznego.

Baza Profesjonalne Drug Information jest repozytorium informacji narkotyków pochodzących bezpośrednio z FDA. Zawiera on szczegółowe notatki na temat farmakologii klinicznej szerokiej gamy leków.

Baza MedFacts Natural Products Consumer jest kompleksowym źródłem informacji na temat tradycyjnych i / lub konwencjonalnych zastosowań produktów naturalnych. Podstawowy przegląd każdego produktu jest (w tym dawek, możliwe interakcje z innymi lekami, skutki uboczne i przeciwwskazania), wraz z bezpieczeństwa i / lub oceny skuteczności z Wolters Kluwer Health.

MedFacts Natural Products bazie Professional jest kompleksowym źródłem informacji na temat tradycyjnych i / lub konwencjonalnych zastosowań produktów naturalnych. Podstawowy przegląd każdego produktu jest (w tym dawek, możliwe interakcje z innymi lekami, skutki uboczne i przeciwwskazania), wraz z bezpieczeństwa i / lub oceny skuteczności z Wolters Kluwer Health.