efedrynę (efedryna spp.), ma huang tle

Naturalne Standard® Monografia Pacjent, Copyright © 2016 (). Wszelkie prawa zastrzeżone. dystrybucja komercyjna zabronione. Monografia ta jest przeznaczona wyłącznie do celów informacyjnych i nie powinny być interpretowane jako konkretnego lekarza. Należy skonsultować się z wykwalifikowanym świadczeniodawcę przed podjęciem decyzji o terapii i / lub warunków zdrowotnych.

W 2003 roku nastąpiła śmierć USA poważnej dzban ligi baseballowej, które uważano za związane z efedryny. US Food and Drug Administration (FDA) zebrał ponad 800 raportów o ciężkiej toksyczności, w tym ponad 22 zgonów. W dniu 6 lutego 2004 roku FDA wydała zasadę zakazującą sprzedaży suplementów diety zawierających alkaloidy efedryny (efedrynę). Zasada ta została wydana, ponieważ suplementy z efedryny stanowić poważne ryzyko wystąpienia choroby lub urazu.

W 2005 roku zasada ta uderzyła w Utah, ale odwrócony znowu cztery miesiące później. Efedryna jest obecnie zakazane w całych Stanach Zjednoczonych. Pozostaje niejasne, czy efedryny ponownie pojawi się na rynku, pomimo poważnych zagrożeń dla bezpieczeństwa, w tym imprez serca lub zgonu.

Ephedra sinica, gatunek efedryny (ma huang), zawiera efedryny i pseudoefedryny. Efedryny Stwierdzono stymulowania układu nerwowego, zwiększenie przepływu powietrza do płuc i zwężenie naczyń krwionośnych. W połączeniu z kofeiną, efedryna wydaje się prowadzić do utraty masy ciała. Jednak skutki efedrynę lub efedryny monoterapii zostały zmieszane. Efedryna był szeroko badany pod kątem astmy i niskim ciśnieniem krwi. Jednak badania jakości suplementów komercyjnych efedryny brakuje.

Główne kwestie dotyczące bezpieczeństwa były związane z efedryny lub stosowania efedryny, w tym wysokie ciśnienie krwi, przyspieszone bicie serca, pobudzenie układu nerwowego, nieregularne bicie serca, zawał serca i udar.

Monografia ta oparta na dowodach została przygotowana przez współpracę Natural Standardowe Badawczego