e.e.s. 200

Używa Dla E.E.S. 200

Leki te mogą być również stosowane w leczeniu choroby legionistów i innych problemów, określonych przez lekarza. Nie będą działać na przeziębienia, grypy i innych infekcji wirusowych.

Erytromycyny są dostępne tylko na receptę lekarza.

Gdy lek został dopuszczony do obrotu w danym zastosowaniu, doświadczenie może wykazać, że jest to również użyteczne dla innych problemów medycznych. Chociaż te zastosowania nie znajdują się na etykietach produktów erytromycyny są używane w niektórych pacjentów z następujących schorzeń

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał nietypowa lub alergiczna reakcja na leki z tej grupy lub innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak barwniki do żywności, środki konserwujące lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Lek ten testowano u dzieci, a w skutecznych dawkach, nie wykazano, powodują różne skutki uboczne i problemy u dzieci niż ma to miejsce w dorosłych.

Lek ten został przetestowany i nie wykazano, aby powodować różne skutki uboczne lub problemy u osób starszych, niż ma to miejsce w młodszych dorosłych. Jednak osoby starsze mogą być narażeni na zwiększone ryzyko utraty słuchu, szczególnie jeśli pacjent przyjmuje duże dawki erytromycyny i / lub nerek lub choroby wątroby.

Erytromycyna estolan spowodował reakcji niepożądanych ze strony wątroby u niektórych kobiet w ciąży. Jednak żaden z erytromycyn Wykazano powodować wady wrodzone lub innych problemów ludzkich niemowląt.

Przed użyciem E.E.S. 200

Erytromycyny przenikają do mleka kobiecego. Jednak erytromycyny nie wykazano, aby spowodować problemy karmienia niemowląt.

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Powiadom lekarza prowadzącego, jeśli pacjent przyjmuje jakiekolwiek inne receptę lub bez recepty (over-the-counter [OTC]) leku.

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Porozmawiaj z swoim lekarzem stosowanie leku z przewagą żywności, alkoholu lub tytoniu.

Obecność innych problemów zdrowotnych może mieć wpływ na stosowanie leków w tej klasie. Upewnij się, aby poinformować lekarza, jeśli masz jakieś inne problemy zdrowotne, zwłaszcza

Ta sekcja zawiera informacje na temat prawidłowego korzystania z wielu produktów, które zawierają erytromycynę. To nie może być specyficzny dla E.E.S. 200. Prosimy o zapoznanie się z nimi ostrożnie.

Generalnie erytromycyny najlepiej przyjmować popijając pełną szklanką (8 uncji) wody na czczo (co najmniej 1 godzinę przed lub 2 godziny po posiłku). Jeśli występuje niestrawność, leki te mogą być przyjmowane z jedzeniem. Jeśli masz pytania dotyczące medycyny erytromycynę stosowania leku, należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Dla pacjentów przyjmujących doustne postaci ciekłej leku

U pacjentów przyjmujących formę żucia tabletka leku

Dla pacjentów przyjmujących postać kapsułki o opóźnionym uwalnianiu (z peletek powlekanych dojelitowo) albo opóźnionego uwalniania postać tabletki leku

Aby pomóc wyjaśnić zakażenia całkowicie przechowywać leku do pełnego czasu leczenia, nawet jeśli zaczynają czuć się lepiej po kilku dniach. Jeśli masz “STREP” zakażenia, należy przyjmować ten lek przez co najmniej 10 dni. Jest to szczególnie ważne w zakażeniach “Strep”. Poważne problemy z sercem może rozwinąć później, jeśli infekcja nie jest wyjaśniona do końca. Ponadto, jeśli przerywać przyjmowania leku zbyt wcześnie, objawy mogą powrócić.

Lek ten działa najlepiej, gdy jest stały w ilości krwi. Aby pomóc utrzymać ilość stała, nie pomijać żadnej dawki. Ponadto, najlepiej jest podjąć dawkach równomiernie rozmieszczone razy w dzień iw nocy. Na przykład, jeśli wziąć 4 dawki na dobę, dawki powinny być oddalone od siebie o 6 godzin. Jeśli ta zakłóca snu lub innych codziennych czynności, a jeśli potrzebna jest pomoc w zaplanowaniu najlepszej pory do przyjmowania leku, należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Leki w tej klasie dawki będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z poleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Poniższa informacja zawiera tylko średnie dawki tych leków. Jeśli dawka jest różna, nie należy zmieniać, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić.

Ilość leku, który można przyjąć w zależności od wytrzymałości na lek. Również liczba dawek wziąć każdy dzień, czas między dawkami, a długość czasu zażycia leku zależy od problemu medycznego, dla którego używasz leku.

W przypadku pominięcia dawki leku należy przyjąć ją tak szybko jak to możliwe. Jednakże, jeśli zbliża się pora przyjęcia następnej dawki, należy opuścić pominiętą dawkę i powrócić do zwykłego schematu dawkowania. Nie należy stosować podwójnej dawki.

Trzymać z dala od dzieci.

Przechowuj lek w zamkniętym pojemniku w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła, wilgoci i światła. Chronić przed mrozem.

Nie trzymaj przestarzałego leku lub lek nie jest już potrzebne.

Jeśli objawy nie ustępują w ciągu kilku dni lub gdy stają się one gorsze, skontaktować się z lekarzem.

Właściwe stosowanie erytromycyny

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Skonsultuj się z lekarzem natychmiast, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Mogą wystąpić pewne skutki uboczne, które z reguły nie potrzebują pomocy lekarskiej. Te działania niepożądane mogą odejść w trakcie leczenia, jak twoje ciało dostosowuje się do medycyny. Również Twój pracownik służby zdrowia może być w stanie powiedzieć o sposobach zapobiegania lub zmniejszenia niektórych z tych działań niepożądanych. Skontaktuj się z pracownikiem służby zdrowia, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych lub są uciążliwe lub jeśli masz jakiekolwiek pytania na ich temat

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Środki ostrożności podczas korzystania E.E.S. 200

Dostępne tylko Rx Recepty

Ciąża Kategoria B Nie udowodniono ryzyka u ludzi

Harmonogram N CSA Nie kontrolowane narkotyków

Zatwierdzenie Historia Historia Kalendarz Drug w FDA

Dental ropień amoksycylina, metronidazol, Flagyl, erytromycyna, klarytromycyna, Biaxin

Skóry lub tkanek miękkich Zakażenia cyprofloksacyna, amoksycylina, doksycyklina, azytromycyna, metronidazol, Augmentin

Infekcja górnych dróg oddechowych amoksycylina, doksycyklina, azytromycyna, Augmentin, cefaleksyna, Bactrim

E.E.S. 200 Side Effects

erytromycyna

Zapalenie oskrzeli cyprofloksacyna, amoksycylina, doksycyklina, azytromycyna, Augmentin