doksolaminy i pirydoksyny

Klasa terapeutyczna: przeciwwymiotne

Używa Dla doksylamina i pirydoksyny

Farmakologiczna Klasa: doksolaminy

Klasa chemiczna: doksolaminy

doksolaminy i pirydoksyny jest dostępny tylko na receptę lekarza.

Decydując się na użycie leku, ryzyko przyjmowania leku musi być wzięta pod uwagę dobro będzie to robić. Jest to decyzja, kiedy lekarz zrobić. Dla doksylamina i pirydoksyny dodaje należy uznać

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał nietypowa lub alergiczna reakcja na doksylamina i pirydoksyny lub jakichkolwiek innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Odpowiednie badania nie zostały przeprowadzone w związku z wiekiem do skutków doksylamina i kombinacji pirydoksyny w populacji pediatrycznej. Bezpieczeństwo i skuteczność nie zostały ustalone.

Brak dostępnych informacji na temat relacji w wieku do skutków doksylamina i kombinacji pirydoksyny u pacjentów geriatrycznych.

Przed użyciem doksolaminy i pirydoksyny

Brak odpowiednich badań u kobiet przy określaniu zagrożenia dla niemowląt przy użyciu tego leku w okresie karmienia piersią. Zważyć potencjalne korzyści i potencjalnego ryzyka przed zastosowaniem tego leku w okresie karmienia piersią.

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Podczas robienia doksolaminy i pirydoksyny, szczególnie ważne jest to, że personel medyczny wie, jeśli pacjent przyjmuje którykolwiek z wymienionych poniżej leków. Następujące oddziaływań wybrano na podstawie ich potencjalne znaczenie i nie muszą być całkowicie włącznie.

Korzystanie doksylamina i pirydoksyny z którymkolwiek z następujących leków nie jest zalecane. Lekarz może podjąć decyzję o nie traktują cię z tego leku lub zmiany niektórych innych przyjmowanych leków.

Korzystanie doksylamina i pirydoksyny z jednego z następujących leków zazwyczaj nie jest zalecane, ale mogą być wymagane w pewnych przypadkach. Jeśli oba leki są przepisywane razem, lekarz może zmienić dawkę lub częstotliwość korzystania z jednego lub obu leków.

Korzystanie doksolaminy i pirydoksyny któregokolwiek z następujących leków może powodować zwiększone ryzyko wystąpienia pewnych skutków ubocznych, ale używając obu leków może być najlepsze leczenie dla Ciebie. Jeśli oba leki są przepisywane razem, lekarz może zmienić dawkę lub częstotliwość korzystania z jednego lub obu leków.

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Następujące oddziaływań wybrano na podstawie ich potencjalne znaczenie i nie muszą być całkowicie włącznie.

Obecność innych problemów zdrowotnych może mieć wpływ na wykorzystanie doksylamina i pirydoksyny. Upewnij się, aby poinformować lekarza, jeśli masz jakieś inne problemy zdrowotne, zwłaszcza

Weź doksolaminy i pirydoksyny tylko zgodnie z zaleceniami lekarza, aby korzystać kondycję jak najwięcej. Nie bierz go więcej, nie bierz go częściej, a nie przyjmować go przez dłuższy czas, niż lekarz zamówione.

doksolaminy i pirydoksyny pochodzi z informacji pacjenta wkładki. Przeczytać i postępować zgodnie z instrukcjami starannie. Zapytaj swojego lekarza, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

Tabletkę należy połknąć w opóźnionym uwalnianiu w całości, popijając szklanką wody. Nie należy kruszyć, łamać lub żuć. Najlepiej jest wziąć doksolaminy i pirydoksyny na pusty żołądek.

Dawka doksylamina i pirydoksyny będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z poleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Poniższa informacja zawiera tylko średnie dawki doksylamina i pirydoksyny. Jeśli dawka jest różna, nie należy zmieniać, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić.

Ilość leku, który można przyjąć w zależności od wytrzymałości na lek. Również liczba dawek wziąć każdy dzień, czas między dawkami, a długość czasu zażycia leku zależy od problemu medycznego, dla którego używasz leku.

W przypadku pominięcia dawki doksylamina i pirydoksyny, należy przyjąć ją jak najszybciej. Jednakże, jeśli zbliża się pora przyjęcia następnej dawki, należy opuścić pominiętą dawkę i powrócić do zwykłego schematu dawkowania. Nie należy stosować podwójnej dawki.

Przechowuj lek w zamkniętym pojemniku w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła, wilgoci i światła. Chronić przed mrozem.

Trzymać z dala od dzieci.

Nie trzymaj przestarzałego leku lub lek nie jest już potrzebne.

Zapytaj lekarza prowadzącego, jak powinien dysponować każdy lek nie wykorzystać.

Ważne jest, aby lekarz sprawdzić swoje postępy przy jednoczesnym doksolaminy i pirydoksyny. Pozwoli to lekarz, aby sprawdzić, czy lek działa prawidłowo i zdecydować, czy należy kontynuować do jej podjęcia.

Prawidłowe użycie doksylamina i pirydoksyny

Jeśli objawy nie ustępują lub gdy stają się one gorsze, skontaktować się z lekarzem.

Nie należy stosować doksolaminy i pirydoksyny razem z inhibitorem MAO (MAO), takie jak Eldepryl®, Marplan®, Nardil® lub Parnate®. Korzystanie z tych leków razem mogą powodować poważne działania niepożądane.

doksolaminy i pirydoksyny może powodować senność lub senność. Upewnij się, że wiesz, jak reagować na doksylamina i pirydoksyny, zanim dysk, obsługiwać maszyn, czy cokolwiek innego, co mogłoby być niebezpieczne, jeśli nie są świadomi.

doksolaminy i pirydoksyny doda na działanie alkoholu i innych leków działających depresyjnie na ośrodkowy układ nerwowy (które sprawiają, że senności lub zmniejszenie zdolności koncentracji uwagi). Niektóre przykłady OUN są leki przeciwhistaminowe lub lek na katar sienny, inne alergie lub przeziębienie, środki uspokajające, środki uspokajające lub medycyny snu, recepty ból medycyny lub narkotyków, medycyna wystąpienia drgawek lub barbiturany, środki zwiotczające mięśnie, lub anestezjologii, w tym niektóre środki znieczulające stomatologicznych. Przed podjęciem któregokolwiek z powyższych podczas przyjmowania doksolaminy i pirydoksyny sprawdzić u lekarza lub dentysty.

doksolaminy i pirydoksyny może powodować suchość w ustach. Suchość w jamie ustnej może również uszkodzić zęby i dziąsła. Aby zapobiec tego warunku, dokładnie myć zęby co najmniej dwa razy dziennie i mają regularne wizyty u stomatologa.

Nie należy przyjmować inne leki, o ile nie zostały omówione z lekarzem. Obejmuje to na receptę lub bez recepty (over-the-counter []) leki OTC i suplementy ziołowe i witaminowe.

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Skonsultuj się z lekarzem natychmiast, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Środki ostrożności podczas korzystania z doksolaminy i pirydoksyny

Mogą wystąpić pewne skutki uboczne, które z reguły nie potrzebują pomocy lekarskiej. Te działania niepożądane mogą odejść w trakcie leczenia, jak twoje ciało dostosowuje się do medycyny. Również Twój pracownik służby zdrowia może być w stanie powiedzieć o sposobach zapobiegania lub zmniejszenia niektórych z tych działań niepożądanych. Skontaktuj się z pracownikiem służby zdrowia, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych lub są uciążliwe lub jeśli masz jakiekolwiek pytania na ich temat

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Dostępne tylko Rx Recepty

Ciąża Kategoria A Badania wykazują żadnego ryzyka

Harmonogram N CSA Nie kontrolowane narkotyków

doksolaminy i pirydoksyna Side Effects

doksolaminy / pirydoksyny

Zatwierdzenie Historia Historia Kalendarz Drug w FDA

Nudności / wymioty ciąży Diclegis, doksolaminy / pirydoksyny

Nudności / wymioty promethazine, lorazepam, hydroksyzyny, Ativan, ondansetronu, Zofran, meclizine, Benadryl, difenhydramina, metoklopramid, Vistaril, Phenergan

 lub udać się dołączyć do grupy wsparcia doksolaminy / pirydoksyny połączyć z innymi, którzy mają podobne zainteresowania.