diacetazone

Klasa terapeutyczna: Paracetamol Combination

Używa Dla Diacetazone

Farmakologiczna Klasa: Isometheptene

Lek ten jest dostępny wyłącznie na receptę lekarza.

Decydując się na użycie leku, ryzyko przyjmowania leku musi być wzięta pod uwagę dobro będzie to robić. Jest to decyzja, kiedy lekarz zrobić. W tym medycynie, należy wziąć pod uwagę

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał niezwykły lub reakcję alergiczną na lek lub innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Badania z zastosowaniem tego leku zostały przeprowadzone tylko u pacjentów dorosłych i nie ma konkretnych informacji na temat jego stosowania u dzieci.

Wiele leków nie zostały przetestowane u osób starszych. Dlatego też nie może być wiadomo, czy one działają dokładnie tak samo, jak w przypadku młodszych osób dorosłych czy też powodować różne skutki uboczne lub problemy u osób starszych. Nie ma konkretnych informacji porównaniu stosowania tej kombinacji leków u osób starszych z wykorzystania w innych grupach wiekowych.

Brak odpowiednich badań u kobiet przy określaniu zagrożenia dla niemowląt przy użyciu tego leku w okresie karmienia piersią. Zważyć potencjalne korzyści i potencjalnego ryzyka przed zastosowaniem tego leku w okresie karmienia piersią.

Przed użyciem Diacetazone

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Podczas stosowania tego leku, jest to szczególnie ważne, że personel medyczny wie, jeśli pacjent przyjmuje którykolwiek z wymienionych poniżej leków. Następujące oddziaływań wybrano na podstawie ich potencjalne znaczenie i nie muszą być całkowicie włącznie.

Stosowanie leku z żadnym z następujących leków nie jest zalecane. Lekarz może podjąć decyzję o nie traktują cię z tego leku lub zmiany niektórych innych przyjmowanych leków.

Stosowanie leku z jednej z następujących leków zazwyczaj nie jest zalecane, ale mogą być wymagane w pewnych przypadkach. Jeśli oba leki są przepisywane razem, lekarz może zmienić dawkę lub częstotliwość korzystania z jednego lub obu leków.

Stosowanie leku z żadnym z następujących leków może powodować zwiększone ryzyko wystąpienia pewnych skutków ubocznych, ale używając obu leków może być najlepsze leczenie dla Ciebie. Jeśli oba leki są przepisywane razem, lekarz może zmienić dawkę lub częstotliwość korzystania z jednego lub obu leków.

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Następujące oddziaływań wybrano na podstawie ich potencjalne znaczenie i nie muszą być całkowicie włącznie.

Stosowanie leku z którymkolwiek z poniższych nie jest zwykle zalecane, ale mogą być nieuniknione w niektórych przypadkach. Jeśli stosuje się razem, lekarz może zmienić dawkę i jak często stosować tego leku, lub dać specjalne instrukcje na temat korzystania z żywności, alkoholu czy tytoniu.

Stosowanie leku z żadnym z następujących pozycji może powodować zwiększone ryzyko wystąpienia pewnych skutków ubocznych, ale mogą być nieuniknione w niektórych przypadkach. Jeśli stosuje się razem, lekarz może zmienić dawkę i jak często stosować tego leku, lub dać specjalne instrukcje na temat korzystania z żywności, alkoholu czy tytoniu.

Obecność innych problemów zdrowotnych, może wpływać na stosowanie leku. Upewnij się, aby poinformować lekarza, jeśli masz jakieś inne problemy zdrowotne, zwłaszcza

Ta sekcja zawiera informacje na temat prawidłowego korzystania z wielu produktów, które zawierają isometheptene, dichloralfenazonu i paracetamol. To nie może być specyficzny dla Diacetazone. Prosimy o zapoznanie się z nimi ostrożnie.

Przyjmować tego leku zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie bierz go więcej, nie bierz go częściej niż jest to wskazane, a nie przyjmować go codziennie przez kilka dni z rzędu. Jeżeli kwota, którą podejmują nie zwalnia swój ból głowy, skonsultować się z lekarzem. Jeśli lek jest stosowany głowy zbyt często, może stracić swoją skuteczność, a nawet spowodować rodzaj uzależnienia fizycznego. Jeśli to nastąpi, swoje bóle głowy mogą rzeczywiście gorzej. Ponadto, przy zbyt paracetamolu powoduje uszkodzenie wątroby.

Lek ten działa najlepiej, jeśli

Ludzie, którzy się dużo bóle głowy mogą wymagać wzięcia inny lek, aby zapobiec bóle głowy. Ważne jest, aby przestrzegać wskazówek lekarza, nawet jeśli nadal występują bóle głowy. Ból głowy leki zapobiegające może potrwać kilka tygodni, aby rozpocząć pracę. Nawet po tym, jak zaczynają pracę, swoje bóle głowy nie może odejść całkowicie. Jednak twoje bóle głowy powinny rzadziej występuje, a także powinny być łagodniejsze i łatwiejsze do łagodzenia, niż wcześniej. Zmniejszy to ilość przeciwbólowe bóle głowy, które trzeba. Jeśli nie zauważyłem żadnej poprawy po kilku tygodniach leczenia bólu głowy, zapobieganie, skontaktować się z lekarzem.

Dawka leku będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z poleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Poniższa informacja zawiera tylko średnie dawki tego leku. Jeśli dawka jest różna, nie należy zmieniać, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić.

Ilość leku, który można przyjąć w zależności od wytrzymałości na lek. Również liczba dawek wziąć każdy dzień, czas między dawkami, a długość czasu zażycia leku zależy od problemu medycznego, dla którego używasz leku.

Skonsultuj się z lekarzem

Sprawdź etykiety wszystkich bez recepty (over-the-counter [OTC]) i leków na receptę teraz podjąć. Stosowanie innych leków zawierających paracetamol razem z tym leku może prowadzić do przedawkowania. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące tego produktu, należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Ten lek może powodować, że niektórzy ludzie stają się senni, zawroty głowy lub zmniejszenie zdolności koncentracji uwagi, niż są normalnie. Efekty te mogą być szczególnie dotkliwe, gdy stosuje się OUN (leki, które spowalniają system nerwowy, powodując senność) wraz z tym lekiem. Niektóre przykłady OUN są leki przeciwhistaminowe lub lek na katar sienny, inne alergie lub przeziębienia; środki uspokajające, środki uspokajające lub medycyny śpi; recepty ból medycyny lub narkotyków; barbiturany, lek na drgawki, środki zwiotczające mięśnie, leki przeciwwymiotne (leki, które zapobiegają lub łagodzenia nudności lub wymioty) i znieczulające. Jeśli nie jesteś w stanie położyć się na chwilę, trzeba wiedzieć, w jaki sposób reagować na tego leku lub kombinacji leków, zanim dysk, urządzeń mechanicznych, czy cokolwiek innego, co mogłoby być niebezpieczne, jeśli są senności lub zawroty głowy, czy nie są alarm.

Nie należy pić napojów alkoholowych podczas stosowania tego leku. Aby to zrobić może zwiększać ryzyko uszkodzenia wątroby spowodowane przez paracetamol, zwłaszcza jeśli pić duże ilości napojów alkoholowych regularnie. Również dlatego, że picie napojów alkoholowych może narazić głowy gorsze lub spowodować nowe bóle głowy występują ludzie, którzy często bóle głowy prawdopodobnie powinien unikać alkoholu.

Prawidłowe użycie isometheptene, dichloralfenazonu i paracetamol

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Skonsultuj się z lekarzem jak najszybciej, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Mogą wystąpić pewne skutki uboczne, które z reguły nie potrzebują pomocy lekarskiej. Te działania niepożądane mogą odejść w trakcie leczenia, jak twoje ciało dostosowuje się do medycyny. Również Twój pracownik służby zdrowia może być w stanie powiedzieć o sposobach zapobiegania lub zmniejszenia niektórych z tych działań niepożądanych. Skontaktuj się z pracownikiem służby zdrowia, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych lub są uciążliwe lub jeśli masz jakiekolwiek pytania na ich temat

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Środki ostrożności podczas korzystania Diacetazone

Dostępne tylko Rx Recepty

Ciąża Kategoria N Nie sklasyfikowano

CSA Harmonogram 4 Niektóre potencjalne nadużycia

Klasyfikacja WADA Klasa Antydopingowej WADA

Ból głowy naproksen, ibuprofen, Aleve, Fioricet, Advil, Motrin, Naprosyn, paracetamol / butalbital / kofeina, FIORINAL, MIDRIN, 5-HTP, Fioricet z kodeina, Anaprox, Tylenol PM, Esgic, Sudafed PE Pressure + Pain, Bupap, Percogesic, Motrin IB, paracetamol / butalbital / kofeina / kodeina, Anaprox-DS, Dologesic

 lub udać się dołączyć do grupy wsparcia Diacetazone połączyć z innymi, którzy mają podobne zainteresowania.

Diacetazone Side Effects

Diacetazone (paracetamol / dichloralfenazon / isometheptene mukonian)