DEFINITY

Klasa terapeutyczna: radiologiczna niejonowych Kontrast Mediów

Używa Dla DEFINITY

Perflutren lipidów Preparat zawiera mikrosfery bardzo małych mikrosfer lipidowych wypełnionych gazem, które odbijają fale dźwiękowe i pomagają stworzyć lepszy obraz. Preparat lipidów mikrosfery podaje się we wstrzyknięciu do żyły przed ultradźwięków w celu zdiagnozowania problemów z sercem.

Lek ten ma być stosowany wyłącznie przez lub pod bezpośrednim nadzorem lekarza ze specjalistycznych szkoleń w procedurach ultrasonograficznych.

Przy podejmowaniu decyzji w użyciu test diagnostyczny, wszelkie ryzyko związane z testu musi być wzięta pod uwagę dobro będzie to robić. Jest to decyzja, kiedy lekarz zrobić. Również inne rzeczy mogą wpływać na wyniki testu. W tym teście, należy wziąć pod uwagę

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał niezwykły lub reakcję alergiczną na lek lub innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Odpowiednie badania nie zostały przeprowadzone w związku z wiekiem do skutków wstrzyknięciu mikrosfer perflutren lipidów w populacji pediatrycznej. Bezpieczeństwo i skuteczność nie zostały ustalone.

Odpowiednie badania przeprowadzone do tej pory nie wykazały geriatrycznych specyficzne problemy, które ograniczają użyteczność wstrzyknięciu mikrosfer perflutren lipidów u osób starszych.

Brak odpowiednich badań u kobiet przy określaniu zagrożenia dla niemowląt przy użyciu tego leku w okresie karmienia piersią. Zważyć potencjalne korzyści i potencjalnego ryzyka przed zastosowaniem tego leku w okresie karmienia piersią.

Przed użyciem DEFINITY

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Podczas odbierania ten test diagnostyczny, jest to szczególnie ważne, że personel medyczny wie, jeśli pacjent przyjmuje którykolwiek z wymienionych poniżej leków. Następujące oddziaływań wybrano na podstawie ich potencjalne znaczenie i nie muszą być całkowicie włącznie.

Otrzymanie tego testu diagnostycznego z któregokolwiek z następujących leków nie jest zalecane. Lekarz może podjąć decyzję, aby nie używać tego testu diagnostycznego lub zmiany niektórych innych przyjmowanych leków.

Otrzymanie tego testu diagnostycznego któregokolwiek z następujących leków zazwyczaj nie jest zalecane, ale mogą być wymagane w pewnych przypadkach. Jeśli oba leki są przepisywane razem, lekarz może zmienić dawkę lub częstotliwość korzystania z jednego lub obu leków.

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Porozmawiaj z swoim lekarzem stosowanie leku z przewagą żywności, alkoholu lub tytoniu.

Obecność innych problemów zdrowotnych, może mieć wpływ na korzystanie z tego testu diagnostycznego. Upewnij się, aby poinformować lekarza, jeśli masz jakieś inne problemy zdrowotne, zwłaszcza

Lekarz lub inny wyszkolony personel medyczny daje leku. Ten lek jest podawany przez igłę umieszczoną w jednej z żył przed USG.

Lekarz może mieć specjalne instrukcje dla Ciebie w przygotowaniu do egzaminu. Jeśli nie zrozumieć instrukcje pojawić lub jeśli nie otrzymały takie instrukcje, skontaktować się z lekarzem z wyprzedzeniem.

Jest bardzo ważne, aby lekarz sprawdzić swoje postępy bardzo uważnie podczas przyjmowania tego leku. Pozwoli to lekarz, aby sprawdzić, czy lek działa prawidłowo i zdecydować, czy należy kontynuować je otrzymać.

Ten lek może powodować poważne rodzaj reakcji alergicznej zwany wstrząs anafilaktyczny. Anafilaksja może stanowić zagrożenie dla życia i wymaga natychmiastowej pomocy medycznej. Należy poinformować lekarza od razu, jeśli masz wysypkę, świąd; chrypka, problemy z oddychaniem, trudności w połykaniu lub którykolwiek obrzęk rąk, twarzy i jamy ustnej po otrzymaniu leku.

Należy poinformować lekarza od razu, jeśli masz bóle w klatce piersiowej, szybkie, wolne, walenie lub nieregularne bicie serca, zawroty głowy, zawroty głowy, omdlenia lub, duszność lub kłopoty z oddychaniem. Mogą to być objawy serca lub płuc problemów.

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Skonsultuj się z lekarzem lub pielęgniarką natychmiast, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Mogą wystąpić pewne skutki uboczne, które z reguły nie potrzebują pomocy lekarskiej. Te działania niepożądane mogą odejść w trakcie leczenia, jak twoje ciało dostosowuje się do medycyny. Również Twój pracownik służby zdrowia może być w stanie powiedzieć o sposobach zapobiegania lub zmniejszenia niektórych z tych działań niepożądanych. Skontaktuj się z pracownikiem służby zdrowia, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych lub są uciążliwe lub jeśli masz jakiekolwiek pytania na ich temat

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Dostępne tylko Rx Recepty

Ciąża Kategoria B Nie udowodniono ryzyka u ludzi

Prawidłowe użycie DEFINITY

Harmonogram N CSA Nie kontrolowane narkotyków

Zatwierdzenie Historia Historia Kalendarz Drug w FDA

Echokardiografia OPTISON, perflutren

 lub udać się dołączyć do grupy wsparcia DEFINITY połączyć z innymi, którzy mają podobne zainteresowania.

Środki ostrożności podczas korzystania DEFINITY

DEFINITY Side Effects

DEFINITY (perflutren)